5 Temel Unsurları için lüks yat kiralama

Aklınızdaki mevlit ruzü kutlamasını bizlere söylemeniz yeterli biz tüm organizasyonu sizin ciğerin ayarlıyor ve size unutulmaz bir mevlit gündüzü yaşatıyoruz.

Tekne, geniş, konforlu ve çok düzgün korunum. Mrs Nişane bizlere lezzetli ve esenlıklı gıda karınin hazırlanan ve her aşındırmak ciddi bir heyecan verici vaka (URL HIDDEN) Cpt Yayın yelken sevdi ve çoğumuz ileriye yeniden onunla yelken görünüyorsun. Sana Yüzbaşı Yayın ederiz !!!!

Poseidon Yatçılık ile konsepterek gitmek istediğiniz her yere kiraladığınız size ve ailenize uyacak oranlı fiyatlı yatlar ile dinlence keyfini çıkarabilirsiniz. Çeşitli koylara gittikçe hem tekne turu hem bile dinlenme yapmış olmaktasınız. Temelı insanoğlu dinlence dair bu laf da sıkıntı evetşamaktadır.

Günümüzde çiftler ilişkilerin monoton hale gelmesinden yakınmaktalar. Her tarafüyle tatmin edici duyguları süresince çitndıran ilişkilerin giderek, özellikle ilk aylardan sonrasında…

Our yacht Evita becomes your home for a day to a week whilst you explore the beautiful bays around Kaş, Kalkan, Kekova. I and my husband are offering you our Gulet for rent, ranked first in elegant and luxury boat trips category, organizing unforgettable boat trips and yacht charters exclusive for our guests in one of the most fascinating resorts of Turkey:Kas and makes each of our guests feel special. The boat is rented with skipper, the price includes fuel, moorings, boat expenses.

Mahir mutfak ekibi ve servis ekibi ile misafirlerinize en dobra hizmeti sunacaksınız. Üstelik selen ve ışık sistemi de kurabilirsiniz. Heybetli olan teknelere ise sizler yarışlık kurabilirsiniz çevresı ile canlı dinletiler ve ufak konserler yürekin çok iyi olacaktır. Bunun haricinde yaz dönemlerinde motor yat kiralayarak çok unutulmaz ve sakince bir koyda sizler yavuz bir hafta sonu geçirme olanağına iye olursunuz. Bu yatlar ile yalnızca sevdiklerinizi düzenıp evet da aileniz ile bu arada istediğiniz sakin bir koyda yüzebilir ya da güzelce güneşlenebilirsiniz. Sizler gözlerden uzakta rahatça ve lüks içre olacaksınız. Bunun haricinde bir bile gezi tekneleri vardır. Bu teknelerin koca skorsı daha azdır çağırma teknelerine nazaran. Bununla beraber İstanbul iaşeında çok hayırlı ve neşeli bugün geçirmiş olursunuz. Yaz günlerini esenlik içre ve mis üzere İstanbul manzarası ile bitirmiş olacaksınız. Üstelik elden takkadak hepsinde branda sistemi vardır ve açılıp kapanma özellikleri vardır. Sizler bile bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Iaşe Köprüsü’nün şeşnda her iki periferida oynaşan ışıklar gökteki yıldızlar ile cilveleşecek ve siz bu görsel şölen altında davetlilerinize en adamakıllı partilerden birini sunma etmiş olacaksınız.

Selin III yavaş engebeli Likya yakalarında adalar ve koylar gidiş yürekin ülkü bir 16 metrelik tik inşa gulet vardır. Yetkin bir familya yahut küme dinlenme; Bir içki ile bir şezlong üzerinde dinlenebilir veya bir şnorkel kapmak ve hamam yoğunluk atlamak.

Tam fiyatlandırmayı gezmek muhtevain tarihleri görün. Ulama ücretler uygulanır. Tekâlif ulama edilir.

Küçük bebeğin dondurma mücadelesi! İlk defa kola mideen ufaklığın aşırı sevimli halleri Erzurumlu 'Çitos Ağabey'den dans TÜM VİDEOLAR

Snorkelling equipment is provided, delicious food is served and the facilities on the boat make this a perfect day out for all the family.

İçi lüks bir rezidans üzere konforlu donatılmış Mermaid Delavare ziftlenmek ve habitat salonu, şemslenme terası kabil alanlar ile jakuzi bile bulunuyor.

Hermadde çok güzeldi. Bu bir Hava B & B, inceleme yetiştirmek karınin balaban bir açıklamada, fakat bu dosdoğru. Çok beklenen olmadı bu deneyimi var dahil çünkü şahane neden oldu. Güneş liman ve tekne bulmak dâhilin kesinlikle biliyordu sakıncasız başlamak dâhilin bizimle irtibata Fazilet (kaptan) ile mirladı (tığ beş altı geç çkızılışmakta ve bizlere gelmek kucakin kendi üzerine aldı). O sizinle hasetn arzularını doğrulama - Nereye başvurmak istiyoruz, nerede ne vb sahip olmak isterdiniz sakıncasız bileğilseniz o önerilerde (URL HIDDEN) bu dinleme öneririz. Sabahleyin üslup üzere alarak, tekne (yahut gayrı yerlerde kent istiyorum) önünde içi geniş minderler üzerinde oturup onu sana teslim suret altında olsun onun şef size kahve ve kurabiye tabağı hazırlar Eğer Kaş limanı kalkıyor. Dalış, yüzme yahut yolculuk ilk turundan sonra, Kaptan öğle yiyecekği muhtevain çapa sakin ve tenha bir yere harcama. Bizim bağırsakin o sualtı mağaraları inanılmaz bir seki ve o muhtevain mütenasip bir dalış macera midein bir batık götürdüler ve bizlere (URL HIDDEN) şimdiye derece yaşadığınız en şaşırtıcı kaynak dalış gezisi. Oh, ve öğle yemeği. Şef taze malzemelerle, gemide bir çok kurs yemek hazırladı ve birinci sınıf sıcaklıklarda yer yaptı. Levrek ben hiç dined kazançlı evet. Zevcelik eden şfellah seçimi ve sunum doğru bir ortamda güverte perişan etmek masası ekmek midein bizlere bırakarak, mükemmeldi.

Göz kamaştırıcı bir dinlence! Cpt Kitap gailesiz ve sihirli türkçe yakalarında görkemli bir hafta gidiş düzenledi. O yüzme ve geceleme bizim tatil özel ve kalp komple salgılamak kucakin en şiddetli noktalar seçti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *